NISSAN MAX-OUT CONVERTIBLE KONSEPTI'NI INCELIYORUZ!

Gıcır gıcır fotoğraf galerisi eşliğinde.

Bu ay Nissan, "Nissan Futures" adlı bir etkinlik düzenleyecek ve burada gelecek planları hakkında oldukça önemli açıklamalar yapacak. Program için önem arz eden başka bir nokta ise Max-Out konsept otomobili olacak.

Aşağıdaki fotoğraflardan detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz Max-Out konsepti, Kasım 2021'de dört "out" konsept otomobilden biri olarak hayatımıza girmişti. Hatırlayacağınız üzere o sıralar Chill-Out, Surf-Out ve Hang-Out konseptlerinden bahsediyorduk. Elbette hepsinin dijital ürünler olduğunun altını çizmeliyiz.

Dijital dünyadan gerçek dünyaya geçişini en nihayetinde tamamlayan Max-Out konsepti, çeşitli yenilikleri bünyesine katmayı ihmal etmedi. Birden fazla görevi rahatlıkla yerine getirebilen geniş bir dijital ekrana sahip olan bu güzelliğin iç mekanı, eşi benzerine rastlanmayan bir kullanıcı deneyimi sunuyor. 

Bunu da oku

Haberimizin sonlarına doğru gelirken, Nissan'ın Max-Out Konsepti'nin güç aktarma organları veya performans istatistikleri ile ilgili herhangi bir bilgilendirme yapmadığını hatırlatmak isteriz. Bununla birlikte, fotoğraflarda gördüğümüz otomobilin yüksek ihtimalle üretime giren herhangi bir parçasının da olduğu pek düşünülmüyor. 

Bunu da oku

Otomobil üreticisinin, "geleceğin tasarım dili" olarak adlandırdığı konsept ile ilgili çok fazla bilgi paylaşımında bulunmaması, önümüzdeki günlerde yeni açıklamaların geleceği konusunda bize ümit veriyor. 

Source: Nissan

2023-02-02T06:30:34Z dg43tfdfdgfd